1 / 3
E shitur
Foto e Mbrojtëse FIXED TPU për Motorolova One Fusion+, transparente
Foto e Mbrojtëse FIXED TPU për Motorolova One Fusion+, transparente
Foto e Mbrojtëse FIXED TPU për Motorolova One Fusion+, transparente

Mbrojtëse FIXED TPU për Motorolova One Fusion+, transparente

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6.32 €
4.70 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3.98 €
Ju kurseni 1.62 €
-26%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbulesa e pasme siguron një mbrojtje shumë të thjeshtë, por në të njëjtën kohë shumë efektive të celularit tuaj nga gërvishtjet, gërryerjet, depozitat e papastërtisë dhe lehtëson shumë pasojat e një rënieje. Përpunimi i hollë 0.6 mm me një sipërfaqe që nuk rrëshqet përshtatet në mënyrë të përsosur si në celular ashtu edhe në dorën tuaj, nga e cila nuk rrëshqet dhe është e këndshme në prekje. Kontrolli i pajisjes mbetet po aq i arritshëm dhe i lehtë sa pa të. Ajo sigurisht ka prerje të përshtatshme saktësisht për lidhësit dhe kontrollet e nevojshme.
Lansuar:
18. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Motorola One Fusion+
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Motorola
Materiali:
TPU
Kodi:
FIXTCS-577
Prodhuesi:
FIXED
Ngjyra:
Tejdukshëm
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse FIXED TPU për Motorolova One Fusion+, transparente
4.70 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo