1 / 1
E shitur
Foto e Filament për 3D printim Gembird (filament), PLA, 1,75mm, 1kg, transparente

Filament për 3D printim Gembird (filament), PLA, 1,75mm, 1kg, transparente

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
41.98 €
40.36 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 34.21 €
Ju kurseni 1.62 €
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Materiali për 3D printim Gembird e krijuar nga kopolimeri termoplastik është modeli i duhur për krijimin e objekteve të qëndrueshme 3D me printer. Materiali është i fortë, i qëndrueshëm, ka densitet të ulët gjë që i bënë objektet të lehta, nuk mban erë të pakëndshme dhe vjen me ngjyrë transparente dhe peshë 1kg.
Kodi i prodhuesit:
3DP-PLA1.75-01-TR
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
1000
Aksesorë origjinal:
Materiali:
PLA
Trashësia e filamentit 3D [mm]:
1.75
Prodhuesi:
Gembird
Lloji i pajisjes:
3D
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Transparent
Për printer:
Gembird
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8716309092616
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Filament për 3D printim Gembird (filament), PLA, 1,75mm, 1kg, transparente
40.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo