1 / 2
Продадено
Слика на Заштитник FIXED за Nokia 2.4, транспарентен
Слика на Заштитник FIXED за Nokia 2.4, транспарентен

Заштитник FIXED за Nokia 2.4, транспарентен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.63 €
14.47 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €
Заштеди 0.16 €
-1%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Заштитната футрола совршено ја обезбедува секојдневната заштита на телефонот. Направенa е од висококвалитетен и флексибилен TPU, што му дава флексибилност на футролата, правилно го затвора неговото тело и со тоа ги штити грбот и страните на уредот од гребнатини, маснотии и прашина. Тенката футролата со површина што не се лизга совршено се вклопува во раката од која не се лизга. Внимателната изработка остава слободен пристап до сите контроли, потребни конектори и камера. Главните предности на футролата: Совршена заштита Тенок и флексибилен дизајн Прецизно вклопување пресеци за контроли и конектори
Гаранција за производителот:
1 година
Вид на обвивка:
Заден капак
Користи со брендови:
Nokia
Боја:
Транспарентен
Наменето за:
Мобилен
Користено со:
Nokia 2.4
Лансиран:
17. 12. 2020
Материјали:
TPU
EAN:
8591680118052
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник FIXED за Nokia 2.4, транспарентен
14.47 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ