1 / 7
Продадено
Слика на Fixed паричник со паметен тракер, црн
Слика на Fixed паричник со паметен тракер, црн
Слика на Fixed паричник со паметен тракер, црн
Слика на Fixed паричник со паметен тракер, црн
Слика на Fixed паричник со паметен тракер, црн
Слика на Fixed паричник со паметен тракер, црн
Слика на Fixed паричник со паметен тракер, црн

Fixed паричник со паметен тракер, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
56.62 €
35.53 €
со ДДВ Без ДДВ 30.11 €
Заштеди 21.09 €
-37%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
1. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
FIXSM-STN-BK
Производител:
FIXED
Боја:
ЦРНО
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8591680108268
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Fixed паричник со паметен тракер, црн
35.53 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ