1 / 5
E shitur
Foto e Karikues i makinës FIXED, kabllo USB - Lighting, 2.4A, e zezë
Foto e Karikues i makinës FIXED, kabllo USB - Lighting, 2.4A, e zezë
Foto e Karikues i makinës FIXED, kabllo USB - Lighting, 2.4A, e zezë
Foto e Karikues i makinës FIXED, kabllo USB - Lighting, 2.4A, e zezë
Foto e Karikues i makinës FIXED, kabllo USB - Lighting, 2.4A, e zezë

Karikues i makinës FIXED, kabllo USB - Lighting, 2.4A, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.02 €
25.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.84 €
Ju kurseni 3.24 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Me setin e karikuesit FIXED nuk keni pse shqetësoheni më se telefoni ose tableti juaj Apple do të mbesë pa energji qoftë në shtëpi, në zyrë ose kur jeni duke udhëtuar. Posedon kabllo USB 1 metër të gjatë, e cila mund të përdoret edhe për mbushje edhe për sinkronizimin e të dhënave dhe teknologji të mbushjes me shpejtësi 2.4A. Produkti vjen me ngjyrë të zezë
Kodi i prodhuesit:
FIXCC-UL-BK
Lansuar:
12. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celularë
Lidhësit:
Lightning, USB
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Karikim pa kabllo:
Jo
Qualcomm:
Quick charge 2.0
Karikim të shpejtë:
Prodhuesi:
FIXED
Energjia maksimale [A]:
2.4
EAN:
8591680074723
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues i makinës FIXED, kabllo USB - Lighting, 2.4A, e zezë
25.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo