1 / 2
Слика на Fixed Кожна TPU футрола за Apple iPhone 8, 0,5 mm, проѕирна
Слика на Fixed Кожна TPU футрола за Apple iPhone 8, 0,5 mm, проѕирна

Fixed Кожна TPU футрола за Apple iPhone 8, 0,5 mm, проѕирна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.55 €
16.06 €
со ДДВ Без ДДВ 13.61 €
Заштеди 6.49 €
-29%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Мобилните телефони се кревки уреди и треба да се посвети поголемо внимание на нивната заштита. За таа цел, производителот FIXED доаѓа со заштитна футрола со кожа за паметниот телефон Apple iPhone X. Ова е силиконски футрол изработен од тенок TPU материјал кој точно одговара на вашиот телефон. Покрај тоа, материјалот има минимална дебелина од 0,6 мм, така што куќиштето ги зголемува димензиите на телефонот многу минимално и не го замаглува неговиот дизајн на кој било начин. Куќиштето е направено точно за мерење на уредот, така што се одржува лесен пристап до конекторите за полнење и слушалки. Ова го олеснува полнењето и поврзувањето со додатоците директно во кутијата. Куќиштето совршено ги штити колковите и задниот дел на вашиот телефон. Ова ќе спречи оштетување, триење или гребнатини. Нема нечистотија или прашина да навлезат во вашиот мобилен телефон. Ултра тенок заштитен футрол за мобилен телефон Apple iPhone X. Ултратенок TPU футрол. Дебелина само 0,6 мм. Заштита од гребнатини, прашина и падови. Точно прилагодено на телефонот. Не ги покрива приклучоците за полнење или слушалки. Дизајн против лизгање. Лесна апликација.
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
јаболко
Вид на обвивка:
Заден капак
Боја:
Транспарентен
Користено со:
Apple iPhone 8
Лансиран:
13. 9. 2017
Материјали:
TPU
EAN:
8591680074501
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Fixed Кожна TPU футрола за Apple iPhone 8, 0,5 mm, проѕирна
16.06 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ