1 / 1
Продадено
Слика на Заштитник FIXED TPU за Huawei P40 Lite

Заштитник FIXED TPU за Huawei P40 Lite

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.48 €
14.47 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
19. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен
Материјали:
TPU
Код:
FIXTCC-505
Производител:
FIXED
Вид на обвивка:
Заден капак
EAN:
8591680110469
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник FIXED TPU за Huawei P40 Lite
14.47 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ