1 / 1
E shitur
Foto e Mbrojtëse Fixed TPU për Huawei P30 Lite, transparente

Mbrojtëse Fixed TPU për Huawei P30 Lite, transparente

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6.32 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5.36 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbrojtëse Fixed nga TPU për Huawei P30 Lite, ka çasje në të gjitha kontrollet dhe tiparet, nuk rrëshqet nga dora. Mbrojtësja vjen me dizajn transparent.
Lansuar:
1. 3. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P30 Lite
Dizajnuar për:
Celularë
I përdorshëm me markat:
Huawei
Materiali:
TPU
Kodi:
FIXTCC-383
Prodhuesi:
FIXED
Ngjyra:
Tejdukshëm
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse Fixed TPU për Huawei P30 Lite, transparente
6.32 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo