1 / 1
Продадено
Слика на Безжично звонче за врата- Honeywell DC311EP2, Серија 3, приклучок, бело

Безжично звонче за врата- Honeywell DC311EP2, Серија 3, приклучок, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.78 €
37.15 €
со ДДВ Без ДДВ 31.49 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
DC311EP2
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
денови
Производител:
Драг на здравје
Боја:
Бело
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5004100967886
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Безжично звонче за врата- Honeywell DC311EP2, Серија 3, приклучок, бело
37.15 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ