1 / 2
E shitur
Foto e Maus ergonomik Microsoft, Bluetooth, portokalli
Foto e Maus ergonomik Microsoft, Bluetooth, portokalli

Maus ergonomik Microsoft, Bluetooth, portokalli

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
77.31 €
67.92 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 57.56 €
Ju kurseni 9.39 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Maus i lehtë ergonomik për të punuar në rehati të plotë dhe në pozicion të duhur. Mausi ka dy butona të programueshëm. Ai punon me teknologji wireless me frekuencë 2.4 GHz. Funksionimi i tij sigurohet nga 2 bateri alkaline AAA (të përfshira në paketim) me një jetëgjatësi deri në 15 muaj. Përmasat e mausit janë: 118.2 x 76.3 × 42.4 mm, pesha 91 g (përfshirë bateritë).
Lansuar:
13. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
Wireless
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ergonomia:
Për djathtak
Lloji i baterisë:
2xAAA
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Rrota:
Mekanike
Kodi:
222-00040
Gjerësia mm:
76,3
Lartësia mm:
42.4
Trashësia mm:
118.2
Pesha g:
91
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
EAN:
889842659153
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus ergonomik Microsoft, Bluetooth, portokalli
67.92 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo