1 / 1
Foto e Letër shkëlqyese Epson, A4, 15 copë

Letër shkëlqyese Epson, A4, 15 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.02 €
22.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.09 €
Ju kurseni 4.49 €
-17%

Vetëm edhe 9
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Epson, një prej prodhuesve më të njohur të printerëve shërben edhe letra për printerët e tij. Një prej tyre është Premium Glossy Photo Paper për shtypjen e fotografive. Premium Glossy Paper është letër për fotografi e kualitetit të lartë që përmban shkëlqim. Ajo ofron paraqitje të mirë dhe qëndrueshmëri për përdorim profesional. Pakoja përmban 15 letra të formatit A4 (297 x 210 mm), me peshë prej 255 gram.
Kodi i prodhuesit:
C13S042155
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Format:
A4
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
15
Pesha [g / m2]:
255
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
EAN:
8715946384313
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Letër shkëlqyese Epson, A4, 15 copë
22.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo