1 / 5
E shitur
Foto e Mbështjellës EPIC për iPhone 7, i kuq
Foto e Mbështjellës EPIC për iPhone 7, i kuq
Foto e Mbështjellës EPIC për iPhone 7, i kuq
Foto e Mbështjellës EPIC për iPhone 7, i kuq
Foto e Mbështjellës EPIC për iPhone 7, i kuq

Mbështjellës EPIC për iPhone 7, i kuq

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
33.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.71 €
Ju kurseni 1.62 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbështjellësi Epic vjen me një dizajn shumë modern i përshtatshëm me telefonat e kompanisë Apple nga seria iPhone 7. Ky mbështjellës është i prodhuar nga një material i qëndrueshëm dhe shumë elegant. Ky produkt ka fleksibilitet të lartë dhe mund të pastrohet lehtësisht. Mbron telefonin tuaj nga tronditjet, gërvishtjet dhe pluhuri.
Kodi i prodhuesit:
15810101400003
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
Dizajnuar për:
Celularë
I përdorshëm me markat:
Apple
Materiali:
Silikon
Prodhuesi:
Epico
Ngjyra:
Kuqe
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
8596049077162
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbështjellës EPIC për iPhone 7, i kuq
33.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo