1 / 2
Продадено
Слика на EMOS кабел, 3 приклучоци, 1,5 м, црна
Слика на EMOS кабел, 3 приклучоци, 1,5 м, црна

EMOS кабел, 3 приклучоци, 1,5 м, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
10.63 €
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 8.13 €
Заштеди 1.04 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
22. 11. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
PC
Конектори:
Кабел за напојување тип Е, приклучок тип Е.
Од приклучокот:
Кабел за напојување тип Е.
За конектори:
Приклучок од типот Е.
Код:
1902230160
Должина м:
1.5
Производител:
Емос
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Екстендери
EAN:
8592920008263
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
EMOS кабел, 3 приклучоци, 1,5 м, црна
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ