1 / 5
E shitur
Foto e Karikues i dyfishtë Patona për Fuji NP-W126  LCD, USB
Foto e Karikues i dyfishtë Patona për Fuji NP-W126  LCD, USB
Foto e Karikues i dyfishtë Patona për Fuji NP-W126  LCD, USB
Foto e Karikues i dyfishtë Patona për Fuji NP-W126  LCD, USB
Foto e Karikues i dyfishtë Patona për Fuji NP-W126  LCD, USB

Karikues i dyfishtë Patona për Fuji NP-W126 LCD, USB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
40.36 €
37.12 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 31.46 €
Ju kurseni 3.24 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky karikues kompakt është krijuar për të ngarkuar deri në 2 bateri në të njëjtën kohë, pavarësisht nëse bateritë kanë të njëjtin kapacitet. Kjo pajisje posedon një tregues LCD që tregon statusin aktual të ngarkimit të baterisë, si dhe është prodhuar sipas standardeve më të larta evropiane të cilësisë. Karikuesi mundësohet përmes portit mikro USB, USB-A ose USB-C. Përdor tension hyrës: DC 5 V / 2 A dhe dalës: 2 x 8.4 V / 600 mA. Për më tepër, është e përputhshme me baterinë: Fuji NP-W126, NPW-126 dhe e pajtueshme me pajisjet: Fuji HS30 EXR, HS30EXR, HS-30EXR, HS33 EXR, HS33EXR, HS-33EXR, X100F, XA1, X-A1, XA2, X-A2, XA3, X-A3, XA5, X-A5, XA10 , X-A10, XE1, X-E1, XE2, X-E2, XE3, X-E3, XES2, X-ES2, XH1, X-H1, XM1, X-M1, XPro 1, X-Pro 1, XPro2 , X-Pro-2, X-Pro3, X-Pro-3, XT1, X-T1, XT3, XT-3, VPB-XT3, XT10, X-T10, XT20, X-T20, XT100, X-T100 , VPB-XT3.
Lansuar:
3. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Bateri, kamerë
Kodi:
PT141645
Prodhuesi:
Patona
EAN:
4055655213387
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues i dyfishtë Patona për Fuji NP-W126 LCD, USB
37.12 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo