1 / 2
Продадено
Слика на Duracell алтернативна батерија за Panasonic CGA-S005
Слика на Duracell алтернативна батерија за Panasonic CGA-S005

Duracell алтернативна батерија за Panasonic CGA-S005

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.80 €
17.68 €
со ДДВ Без ДДВ 14.99 €
Заштеди 8.11 €
-31%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
DR9709
Лансиран:
26 април 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ли-јон (литиум-јон)
Наменето за:
Дигитален фотоапарат
Број на пакувања:
1
Производител:
Дурацел
Капацитети [mAh]:
1 050
Напнатост [V]:
3,7
EAN:
5055190112861
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Duracell алтернативна батерија за Panasonic CGA-S005
17.68 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ