1 / 5
Продадено
Слика на Држач за Ubiquiti за антена CPE
Слика на Држач за Ubiquiti за антена CPE
Слика на Држач за Ubiquiti за антена CPE
Слика на Држач за Ubiquiti за антена CPE
Слика на Држач за Ubiquiti за антена CPE

Држач за Ubiquiti за антена CPE

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
39.95 €
35.53 €
со ДДВ Без ДДВ 30.11 €
Заштеди 4.41 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
31. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Ubiquiti CPE
Користи со брендови:
Убиквити
Код:
Quick-Mount
Ширина mm:
81
Висина mm:
122
Дебелина мм:
103
Пеша г.:
375
Производител:
Убиквити
Веб-страница на производителот:
Ubnt.com
Боја:
Бело
EAN:
810010070449
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за Ubiquiti за антена CPE
35.53 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ