1 / 7
E shitur
Foto e Mbajtëse TwelveSouth Curve për MacBook dhe laptopë, e zezë mat
Foto e Mbajtëse TwelveSouth Curve për MacBook dhe laptopë, e zezë mat
Foto e Mbajtëse TwelveSouth Curve për MacBook dhe laptopë, e zezë mat
Foto e Mbajtëse TwelveSouth Curve për MacBook dhe laptopë, e zezë mat
Foto e Mbajtëse TwelveSouth Curve për MacBook dhe laptopë, e zezë mat
Foto e Mbajtëse TwelveSouth Curve për MacBook dhe laptopë, e zezë mat
Foto e Mbajtëse TwelveSouth Curve për MacBook dhe laptopë, e zezë mat

Mbajtëse TwelveSouth Curve për MacBook dhe laptopë, e zezë mat

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
93.86 €
88.99 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 75.42 €
Ju kurseni 4.86 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Nëse përdorni një nga laptopët më atraktivë në botë, pse të mos keni një mbajtëse të bukur? Kjo mbajtëse elegante është projektuar për të mbajtur MacBook. Ka dizjan të përshtatshëm të bërë nga alumini. Ofron një kënd më të rehatshëm të shikimit dhe përmirëson ventilimin. Përmasat janë: 14.9 x 26.3 x 22.2 cm dhe peshon 650 g.
Kodi i prodhuesit:
12-1708
Lansuar:
9. 3. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook
I përdorshëm me markat:
Apple
Prodhuesi:
Twelve South
Ueb-i i prodhuesit:
Twelvesouth.com
Mbajtëse për:
Laptop
Lloji i mbajtësit:
Tavolinë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
811370021607
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse TwelveSouth Curve për MacBook dhe laptopë, e zezë mat
88.99 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo