1 / 2
Foto e Mbajtëse celulari për makinë CONNECT IT InCarz
Foto e Mbajtëse celulari për makinë CONNECT IT InCarz

Mbajtëse celulari për makinë CONNECT IT InCarz

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.09 €

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kompania Connect IT është një prodhuese e mirënjohur e pajisje kompjuterike dhe aksesorëve të telefonave celular dhe periferikëve. Tani ju sjell një mbajtës universal të telefonit celular të quajtur InCarz. Mbajtësi është i përshtatshëm për telefonat me gjerësi 50 - 95 mm dhe lejon rrotullimin e telefonit në 360 °. Qafa e gjatë fleksibël ofron shumë hapësirë për të vendosur telefonin tuaj në pozicionin tuaj të preferuar. Distanca nga ekrani është deri në 225 mm. Me butonin "One Finger", mbajtësi mund të hapet dhe mbyllet me një dorë.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
E rrotullueshme:
Mbajtëse për:
Celular
Lartësia [mm]:
225
Uebfaqja e prodhuesit:
connectit-europe.com
Gjerësia maksimale [mm]:
95 mm
Lloji i mbajtëses:
Për makinë, për xham të posaçëm, për panelin e përparmë të makinës
Data e lansimit:
31. 1. 2019
Pesha [kg]:
0,146
EAN:
8595610612771
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse celulari për makinë CONNECT IT InCarz
22.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo