1 / 6
Продадено
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YSM 410
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YSM 410
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YSM 410
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YSM 410
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YSM 410
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YSM 410

Држач за мобилен телефон YENKEE YSM 410

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.80 €
со ДДВ Без ДДВ 21.86 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Ова е практична помош за безбедно чување на мобилниот телефон во решетката за вентилација на вашиот автомобил. Не го попречува изгледот на возачот. Покрај тоа, автоматското заклучување на држачот се постигнува со гравитацијата на тежината на самиот телефон. Благодарение на прилагодливите краци, уредот е погоден за повеќето големини на мобилни телефони.

Гаранција за производителот:
1 година
Максимална ширина [mm]:
82 mm
Носители за:
Мобилен
Боја:
ЦРНО
Тип на држач:
За автомобил, за вентилациона мрежа...
EAN:
8590669284092
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за мобилен телефон YENKEE YSM 410
25.80 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ