1 / 2
Продадено
Слика на Практична аголна заграда Hikvision HiWatch DS-1276ZJ-SUS
Слика на Практична аголна заграда Hikvision HiWatch DS-1276ZJ-SUS

Практична аголна заграда Hikvision HiWatch DS-1276ZJ-SUS

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
85.99 €
84.36 €
со ДДВ Без ДДВ 71.49 €
Заштеди 1.63 €
-2%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 12. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Hikvision DS-1276ZJ-SUS
Користи со брендови:
Hikvision
Код:
302701678
Пеша кг:
1.99
Ширина mm:
126
Висина mm:
250
Дебелина мм:
105
Производител:
Hikvision
Носители за:
IP-камера
Тип на држач:
За theидот
EAN:
6954273658694
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Практична аголна заграда Hikvision HiWatch DS-1276ZJ-SUS
84.36 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ