1 / 3
Продадено
Слика на Држач за кабел Xtrfy B4, розов
Слика на Држач за кабел Xtrfy B4, розов
Слика на Држач за кабел Xtrfy B4, розов

Држач за кабел Xtrfy B4, розов

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.93 €
16.06 €
со ДДВ Без ДДВ 13.61 €
Заштеди 4.87 €
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
11. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Код:
XG-B4-PINK
Пеша кг:
0,265
Ширина mm:
80
Висина mm:
80
Производител:
Xtrfy
Веб-страница на производителот:
Xtrfy.com
Боја:
РИНК
Носители за:
Кабел, глушец
Тип на држач:
табела
EAN:
7340086909068
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за кабел Xtrfy B4, розов
16.06 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ