1 / 6
E shitur
Foto e Mbajtëse Triton RXA-06-AS4-CAX-A1, i bardhë
Foto e Mbajtëse Triton RXA-06-AS4-CAX-A1, i bardhë
Foto e Mbajtëse Triton RXA-06-AS4-CAX-A1, i bardhë
Foto e Mbajtëse Triton RXA-06-AS4-CAX-A1, i bardhë
Foto e Mbajtëse Triton RXA-06-AS4-CAX-A1, i bardhë
Foto e Mbajtëse Triton RXA-06-AS4-CAX-A1, i bardhë

Mbajtëse Triton RXA-06-AS4-CAX-A1, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
176.53 €
150.59 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 143.42 €
Ju kurseni 25.94 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Triton është e angazhuar në krijimin e llojeve të ndryshme të rafteve, qendrave të të dhënave, komponentëve të tyre dhe pajisjeve shtesë. Ka mur me cilësi të lartë me dyer xhami dhe dy binarë vertikal të përshtatshëm. Është 400mm e thellë dhe 6U e lartë. Ka kapacitet maksimal të ngarkesës prej 25 kg. Falë dizajnit unik të saj, montimi i RXA bëhet për disa sekonda dhe kërkon pothuajse asnjë mjet (Torx T25). Prizat plastike përdoren për të lidhur pjesët individuale. Një palë prej 19” binarësh vertikal është i rregullueshëm në pjesën e përparme të raftit, gjë që lehtëson instalimin e pajisjes dhe organizimin e kabllove të kyçjes.
Kodi i prodhuesit:
RXA-06-AS4-CAX-A1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Montohet në mur
Gjerësia [mm]:
550
Format:
6U
Kapaciteti i bartjes [L]:
25
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Prodhuesi:
Triton
Pesha [kg]:
13,3
Ngjyra:
Hirtë
Lartësia [mm]:
320
Trashësia [mm]:
400
EAN:
8595105020449
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse Triton RXA-06-AS4-CAX-A1, i bardhë
150.59 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo