1 / 4
Продадено
Слика на Диск Samsung T7, 2TB, сина
Слика на Диск Samsung T7, 2TB, сина
Слика на Диск Samsung T7, 2TB, сина
Слика на Диск Samsung T7, 2TB, сина

Диск Samsung T7, 2TB, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
191.29 €
179.93 €
со ДДВ Без ДДВ 171.36 €
Заштеди 11.36 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
12. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-C
Формати и дискусија:
2.5
Код:
MU-PC2T0H/WW
Стабилно:
По
Ширина mm:
57
Висина mm:
8
Дебелина мм:
85
Пеша г.:
58
Големина на диск GB::
2 000
Брзина на читање на МБ:
1000
Брзина на пишување MB:
1 050
Производител:
Самсунг
Веб-страница на производителот:
Samsung.cz
Modeli i diskut:
Странски, SSD
Боја:
Сина
EAN:
8806090312403
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Диск Samsung T7, 2TB, сина
179.93 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ