1 / 5
Foto e Disk i brendshëm SSD Samsung 870 EVO, 2.5" - 1TB
Foto e Disk i brendshëm SSD Samsung 870 EVO, 2.5" - 1TB
Foto e Disk i brendshëm SSD Samsung 870 EVO, 2.5" - 1TB
Foto e Disk i brendshëm SSD Samsung 870 EVO, 2.5" - 1TB
Foto e Disk i brendshëm SSD Samsung 870 EVO, 2.5" - 1TB

Disk i brendshëm SSD Samsung 870 EVO, 2.5" - 1TB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7,290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6,943 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një disk SSD i fuqishëm që siguron një kapacitet prej 1 TB. Ka një format 2.5 ". Përdor një ndërfaqe SATA 6 Gb / s për t'u lidhur me pajisjen. Përdor një memorie flash 3-bit MLC V-NAND. Arrin shpejtësi leximi / shkrimi deri në 560 / 530 MB / s dhe shpejtësi të leximit / shkrimit të rastësishëm (4KB, QD32) deri në 98,000 / 88,000 IOPS. Është i pajisur me 1 GB memorie DDR4 SDRAM. Jeta e shërbimit është 600 TBW. Përdor kontrolluesin Samsung MKX. Ofron TurboWrite inteligjent për të përshpejtuar shkrimin.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Formati i diskut:
2.5
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Modeli i diskut:
TLC, SSD
Leximet IOPS:
98 000
Hyrjet IOPS:
88 000
Kodi:
MZ-77E1T0B/EU
Gjerësia mm:
69,85
Lartësia mm:
6.8
Trashësia mm:
100
Besueshmëria:
100 %
Kapaciteti GB:
1024
Shpejtësia e leximit MBs:
560
Shpejtësia e shkrimit MBs:
530
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
600
Lansuar:
26. 1. 2021
MTTF ose MTBF [milion orë]:
1.5
Pesha [g]:
45
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Vendi i prodhimit:
Korea
EAN:
8806090545917
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk i brendshëm SSD Samsung 870 EVO, 2.5" - 1TB
7,290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo