1 / 3
Продадено
Слика на Дигитален молив Microsoft Surface Pen v4, сребрен
Слика на Дигитален молив Microsoft Surface Pen v4, сребрен
Слика на Дигитален молив Microsoft Surface Pen v4, сребрен

Дигитален молив Microsoft Surface Pen v4, сребрен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
134.50 €
102.05 €
со ДДВ Без ДДВ 86.49 €
Заштеди 32.45 €
-24%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
EYU-00014
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Microsoft Surface 3, Microsoft Surface Book, Microsoft Surface Pro 3, Microsoft Surface Pro 4
Користи со брендови:
Мајкрософт
Производител:
Мајкрософт
Веб-страница на производителот:
Microsoft.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
889842202755
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Дигитален молив Microsoft Surface Pen v4, сребрен
102.05 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ