1 / 8
E shitur
Foto e Detektori i zjarrit dhe CO Kidde WFPCO, për kuzhina
Foto e Detektori i zjarrit dhe CO Kidde WFPCO, për kuzhina
Foto e Detektori i zjarrit dhe CO Kidde WFPCO, për kuzhina
Foto e Detektori i zjarrit dhe CO Kidde WFPCO, për kuzhina
Foto e Detektori i zjarrit dhe CO Kidde WFPCO, për kuzhina
Foto e Detektori i zjarrit dhe CO Kidde WFPCO, për kuzhina
Foto e Detektori i zjarrit dhe CO Kidde WFPCO, për kuzhina
Foto e Detektori i zjarrit dhe CO Kidde WFPCO, për kuzhina

Detektori i zjarrit dhe CO Kidde WFPCO, për kuzhina

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
88.99 €
84.13 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 71.30 €
Ju kurseni 4.86 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Detektori i kombinuar i zjarrit dhe monoksidit të karbonit Kidde WFPCO është pjesë e serisë KIDE HOME PROTECT. Ajo ofron mbrojtje të dyfishtë për rehati dhe siguri maksimale dhe është i përshtatshëm për kuzhina. Kjo pajisje është e mundësuar nga bateria e integruar 3 litium me jetë të garantuar 10 vjet. Posedon alarm akustik 85dB me tregues optik me LED të kuq.
Fokusi:
Detektory a senzory, Kourový senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kidde WFPCO
Kodi:
Kidde WFPCO
Prodhuesi:
FireAngel, FireAngel
EAN:
0478712674398
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Detektori i zjarrit dhe CO Kidde WFPCO, për kuzhina
84.13 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo