1 / 1
Продадено
Слика на Triton Стаклена врата RAX-DC-A11-X1, 6U, за ормар за сервер

Triton Стаклена врата RAX-DC-A11-X1, 6U, за ормар за сервер

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,371 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RAX-DC-A11-X1
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Тритон
EAN:
8595105034514
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Triton Стаклена врата RAX-DC-A11-X1, 6U, за ормар за сервер
4,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ