1 / 1
Продадено
Слика на Диск на серверот Dell 2,5 "во 3,5", 600 GB за PE R (T) 320, 420, 520, 710, 720 (xd), 620

Диск на серверот Dell 2,5 "во 3,5", 600 GB за PE R (T) 320, 420, 520, 710, 720 (xd), 620

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
380.84 €
334.07 €
со ДДВ Без ДДВ 318.16 €
Заштеди 46.78 €
-12%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
SAS 12Gb / s
Формати и дискусија:
3.5
Користено со:
Dell PowerEdge R320, Dell PowerEdge R410, Dell PowerEdge R420, Dell PowerEdge R510, Dell PowerEdge R520, Dell PowerEdge R610, Dell PowerEdge R710, Dell PowerEdge R720, Dell PowerEdge R720XD, Dell Powe
Наменето за:
Сервер
Код:
400-AJRC
Големина на диск GB::
600
Лансиран на:
6. 11. 2019
Брзина на вртење на плочата вртежи во минута:
15 000
Производител:
Дел
Тип на тврд диск:
Магнетни
EAN:
5397063977406
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Диск на серверот Dell 2,5 "во 3,5", 600 GB за PE R (T) 320, 420, 520, 710, 720 (xd), 620
334.07 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ