1 / 4
E shitur
Foto e Kamerë D-Link DCS-8325LH
Foto e Kamerë D-Link DCS-8325LH
Foto e Kamerë D-Link DCS-8325LH
Foto e Kamerë D-Link DCS-8325LH

Kamerë D-Link DCS-8325LH

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
147.35 €
85.75 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 72.67 €
Ju kurseni 61.60 €
-42%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kamerë moderne Full HD me funksione inteligjente dhe zbulim, e cila bazohet në inteligjencën artificiale. Pajisja mund të njohë ndryshimin midis një personi dhe gjithçka tjetër dhe do të shihni çdo detaj në rezolucionin Full HD. Ju lehtë mund të krijoni zona prioritare që ju paralajmërojnë menjëherë nëse ndodh një aksident, kështu që gjithmonë do të jeni një hap përpara. Për të dalluar një person nga objektet e tjera në lëvizje, aktivizoni modalitetin e zbulimit të inteligjencës artificiale dhe do të njoftoheni vetëm kur dikush hyn në shtëpinë tuaj, në vend të njoftimeve false, siç është ndryshimi i kushteve të ndriçimit. Vizatoni një vijë kufitare imagjinare në vendin që dëshironi të mbroni. Nëse ky kufi i hapësirës tejkalohet, do të njoftoheni menjëherë. Një mikrofon dhe altoparlant i integruar me cilësi të lartë mund të përdoren për të biseduar me vizitorët kur ata të arrijnë dhe ju nuk jeni ende shtëpi. Ju gjithashtu mund të njoftoni postierin se ku mund të dorëzoj dërgesën, të trembni ndërhyrësit, të porosisni kafshët shtëpiake që të dalin nga shtrati, t'u tregoni fëmijëve kur ju do të jeni në shtëpi, etj. Rregullimi bëhet lehtë në aplikacionin pa pagesë të mydlink, të cilin mund ta shkarkoni në celularin ose tabletin tuaj. Pasi të aktivizoni llogarinë tuaj, mund të monitoroni dhe kontrolloni gjithçka nga pothuajse kudo ku ka qasje në Internet. Duke u lidhur me pajisjet e tjera Smart Home, mund të krijoni rregulla automatike sipas një programi. Me shtypjen e një butoni, atëherë do të ndizni ose fikni disa pajisje në të njëjtën kohë. Bëni jetën tuaj më të lehtë me integrimin e IFTTT (If This Then That) me pajisjet e tjera. Drita ndizet kur kamera zbulon lëvizjen ose tingullin dhe njofton dikë në familjen tuaj që ju specifikoni paraprakisht. Krijimi i rregullave të bashkëpunimit midis pajisjeve ju jep kontroll më të mirë dhe mbikëqyrje të pasurive tuaja dhe ju kursen kohë. Kamera mund të kontrollohet vetëm përmes zërit duke përdorur një pajisje Amazon Alexa ose Google Assistant Home / Chromecast kur jeni të zënë. Karakteristikat kryesore: - Kamerë e mençur WiFi; - Këndi i shikimit 151 ° dhe senzori Full HD 1080p me 30 korniza për sekondë; - Zbulimi i tingullit dhe lëvizjes duke përdorur AI (inteligjencë artificiale) për të dalluar lëvizjen e një personi dhe një objekti tjetër, modaliteti i natës; - Ngarkimi falas në një cloud të personalizuar të mydlink për 24 orë (maksimum 3 kamera për 1 llogari të mydlink) ose në një kartë microSD; - Qasja nga kudo, në çdo kohë duke përdorur aplikacionin mydlink ose portalin në internet.
Lansuar:
2. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i lentës:
E palëvizshme
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Lloji i kamerës:
Vnitrní
Çertifikim IP:
Brendshëm
Dizajni i kamerës:
Cube
Senzori:
1/2,7" CMOS
Imazhe në sekondë:
30
Funksione:
Audio detekce, Detekce narušení zóny, Detekce opuštení oblasti, Detekce osob, Detekce prekrocení cáry, Notifikace na smartphone, Videodetekce pohybu
Objektiv:
3mm
IR-cut:
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
5VDC
Mikrofon i integruar:
Kodi:
DCS-8325LH
Pamje në errësirë ndriçim IR:
5m
Shikimi °:
126
Kompresim të videove :
H.264
Prodhuesi:
D-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com
Rezolucioni:
1920 x 1080
EAN:
790069450730
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kamerë D-Link DCS-8325LH
85.75 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo