1 / 2
Продадено
Слика на Црна тастатура Genius SlimStar 230
Слика на Црна тастатура Genius SlimStar 230

Црна тастатура Genius SlimStar 230

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.31 €
со ДДВ Без ДДВ 18.39 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи.

Елегантна тастатура со тенок профил и удобно нежно навалување. Тоа ќе ви овозможи максимална удобност при работа. Мултимедијални копчиња. Должина на кабелот 1,5 метри. Димензии 442,13 x 141 x 30,9 мм. Тежина 421 г. Распоред на клучеви CZ / SK.

Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
ЦРНО
Должина на кабел [m]:
1.5
Конектор:
USB
Дебелина [mm]:
141
Пеша [кг]:
421
Смена:
Висок
Внесете:
долга линија
Должина [mm]:
442,13
Висина [mm]:
30.9
EAN:
4710268257585
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Црна тастатура Genius SlimStar 230
19.31 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ