1 / 5
Продадено
Слика на Тастатура Corsair Gaming K68, црна, САД
Слика на Тастатура Corsair Gaming K68, црна, САД
Слика на Тастатура Corsair Gaming K68, црна, САД
Слика на Тастатура Corsair Gaming K68, црна, САД
Слика на Тастатура Corsair Gaming K68, црна, САД

Тастатура Corsair Gaming K68, црна, САД

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
124.77 €
со ДДВ Без ДДВ 118.83 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CH-9102020-NA
Лансиран:
30. 3. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A
Пеша [g]:
1 012
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Рангирање / приказ:
US
Ширина [мм]:
455
Игра:
По
Задно осветлување:
По
Боја на задниот дел од тастатурата:
Црвено
Производител:
Корсар
Веб-страница на производителот:
Corsair.com
Тип на тастатура:
Цреша MX црвена
Висина [mm]:
39
Дебелина [mm]:
170
EAN:
843591094696
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура Corsair Gaming K68, црна, САД
124.77 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ