1 / 1
Продадено
Слика на COLORWAY батерија на полнење, AA 1200mAh / USB / 1.5V, 2 парчиња

COLORWAY батерија на полнење, AA 1200mAh / USB / 1.5V, 2 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
26.88 €
24.17 €
со ДДВ Без ДДВ 20.49 €
Заштеди 2.71 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
BATCW0001
Лансиран:
3. 11. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
AA
Димензии [мм]:
13 x 51 x 13
Користено со:
Универзална
Наменето за:
Далечински управувач, тастатура, глувче
Користи со брендови:
Универзална
Број на пакувања:
2
Јас Рикарично:
По
Производител:
COLORWAY
Конектор:
USB
Капацитети [mAh]:
1200
Напнатост [V]:
1,5
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4823094911382
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
COLORWAY батерија на полнење, AA 1200mAh / USB / 1.5V, 2 парчиња
24.17 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ