1 / 7
Продадено
Слика на ClearCase PanzerGlass за Apple iPhone 12 Mini 5.4 ", антибактериски, проlирен
Слика на ClearCase PanzerGlass за Apple iPhone 12 Mini 5.4 ", антибактериски, проlирен
Слика на ClearCase PanzerGlass за Apple iPhone 12 Mini 5.4 ", антибактериски, проlирен
Слика на ClearCase PanzerGlass за Apple iPhone 12 Mini 5.4 ", антибактериски, проlирен
Слика на ClearCase PanzerGlass за Apple iPhone 12 Mini 5.4 ", антибактериски, проlирен
Слика на ClearCase PanzerGlass за Apple iPhone 12 Mini 5.4 ", антибактериски, проlирен
Слика на ClearCase PanzerGlass за Apple iPhone 12 Mini 5.4 ", антибактериски, проlирен

ClearCase PanzerGlass за Apple iPhone 12 Mini 5.4 ", антибактериски, проlирен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.78 €
35.53 €
со ДДВ Без ДДВ 30.11 €
Заштеди 3.24 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple iPhone 12 Mini
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
јаболко
Код:
0248
Производител:
PanzerGlass
Боја:
Транспарентен
Вид на обвивка:
Заден капак
EAN:
5711724002489
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
ClearCase PanzerGlass за Apple iPhone 12 Mini 5.4 ", антибактериски, проlирен
35.53 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ