1 / 1
Продадено
Слика на Четка за заби SOFTdent BAMBOO - Ултра меко, 3 парчиња

Четка за заби SOFTdent BAMBOO - Ултра меко, 3 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.82 €
9.57 €
со ДДВ Без ДДВ 8.11 €
Заштеди 3.24 €
-25%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Материјали:
Бамбус, Дупонт Тајнекс
Број на пакувања:
3
Код:
8594027314759
Лансиран:
Лансиран
Број на редови на нишки:
4
Класа на чистота на предиво:
Ултра мека
Дебелина на влакно [мм]:
0,12
Производител:
SOFTdent
EAN:
8594027314759
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Четка за заби SOFTdent BAMBOO - Ултра меко, 3 парчиња
9.57 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ