1 / 7
E shitur
Foto e Orë e mençur Huawei GT 2 Pro, e hirtë
Foto e Orë e mençur Huawei GT 2 Pro, e hirtë
Foto e Orë e mençur Huawei GT 2 Pro, e hirtë
Foto e Orë e mençur Huawei GT 2 Pro, e hirtë
Foto e Orë e mençur Huawei GT 2 Pro, e hirtë
Foto e Orë e mençur Huawei GT 2 Pro, e hirtë
Foto e Orë e mençur Huawei GT 2 Pro, e hirtë

Orë e mençur Huawei GT 2 Pro, e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
217.05 €
205.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 174.33 €
Ju kurseni 11.35 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo orë e mençur ka ekran me diagonale 1.39 inç dhe memorie të brendshme 4 GB. Bateria e saj është me kapacitet 455 mAh dhe qëndron 14 ditë. Është rezistente ndaj ujit 5 ATM. Rripi është lëkurë, xhami safir dhe guacka është titan. Kontrollohet përmes butonave dhe prekjeve në ekran. Mbështet Bluetooth v5.1. Përputhet me sistem Android dhe iOS. Ofron matje të vlerave të zemrës, barometër, akselerometër, gjiroskop, busullë, sensorë të dritës si dhe GPS.

Lansuar:
12. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Busull:
Barometër:
Lajmërues:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Rezistenca ndaj ujit:
Materiali i rripave:
Lëkurë
Xham:
Safir
Diagonalja e ekranit:
1.39
Kodi:
55025792
Senzor i dritës:
Gyroskop:
Accelerometer:
Gjerësia mm:
46,7
Lartësia mm:
53.6
Trashësia mm:
11,4
Ekran me prekje touch:
Pesha g:
52
Memorie e brendshme GB:
4
Kapaciteti i baterisë mAh:
455
Materiali i mbrojtëses:
Titan
Vibrim:
Vrapim:
Jetëgjatësia e baterisë ditë:
14
Taste:
Notim:
Gjerësia e rripit mm:
22
Lloji i rezistencës së ujit:
5 ATM
Verzioni i Bluetooth:
5.1
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Prodhuesi:
Huawei
Ngjyra:
Hirtë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6972453166562
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Orë e mençur Huawei GT 2 Pro, e hirtë
205.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo