1 / 6
Продадено
Слика на DICOTA футрола за лаптоп 14,1 ", сива
Слика на DICOTA футрола за лаптоп 14,1 ", сива
Слика на DICOTA футрола за лаптоп 14,1 ", сива
Слика на DICOTA футрола за лаптоп 14,1 ", сива
Слика на DICOTA футрола за лаптоп 14,1 ", сива
Слика на DICOTA футрола за лаптоп 14,1 ", сива

DICOTA футрола за лаптоп 14,1 ", сива

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.02 €
40.40 €
со ДДВ Без ДДВ 34.24 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
D31292
Тип на батерија:
обвивка
Наменето за:
Лаптоп
Материјали:
Неопренови
Внатрешна висина на лаптопот [mm]:
30
Внатрешни димензии на лаптопот до [mm]:
350
Максимална големина на лаптоп [инчи]:
14,1
Надворешни димензии:
350 x 250 x 27
Внатрешни димензии [mm]:
350 x 245 x 30
Производител:
DICOTA
Пеша [кг]:
0,17
Боја:
Град
Гаранција за производителот:
1 година
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
7640158665015
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
DICOTA футрола за лаптоп 14,1 ", сива
40.40 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ