1 / 1
E shitur
Foto e Çantё pёr laptop Traveler Acer 15.6 ", e zezё

Çantё pёr laptop Traveler Acer 15.6 ", e zezё

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
48.47 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 41.07 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Çanta Traveler Acer është një tjetër aksesor nga një listë e gjatë e aksesorëve kualitativ që ofron kompania. Kjo çantë është me plot stil dhe me hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur laptopin tuaj me madhësi 15.6 " dhe aksesorë tjerë që secilit person i duhen kur udhëton. Për bartje më të lehtë ajo është e pajisur me një rryp për krah dhe për dorë. Në anën tjetër jo vetëm që mund të shërbej si mjet për bartje të laptopit, por edhe për ruajtjen e tij nga gërvishtjet, pluhuri dhe papastërtitë tjera.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë
Dizajnuar për:
Laptop
Dimensionet e brendshme [mm]:
380 x 290 x 40
Data e lansimit:
17 Qershor 2015
Lloji i baterisë:
Çantë, Çantë krahu
Kodi i prodhuesit:
NP.BAG1A.189
EAN:
4713392158407
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantё pёr laptop Traveler Acer 15.6 ", e zezё
48.47 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo