1 / 4
Продадено
Слика на Marvel Чанта Avengers - Characters
Слика на Marvel Чанта Avengers - Characters
Слика на Marvel Чанта Avengers - Characters
Слика на Marvel Чанта Avengers - Characters

Marvel Чанта Avengers - Characters

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
32.29 €
27.42 €
со ДДВ Без ДДВ 23.24 €
Заштеди 4.87 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
торба
Материјали:
СТП кожа
Ширина mm:
360
Висина mm:
300
Дебелина мм:
115
Лансиран:
9. 2. 2021
Од серијата:
Од серијата:
Производител:
Сее
Боја:
Црно и бело
EAN:
8427934328840
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Marvel Чанта Avengers - Characters
27.42 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ