1 / 2
E shitur
Foto e Çantë HP OMEN Transceptor 17 ", e zezë
Foto e Çantë HP OMEN Transceptor 17 ", e zezë

Çantë HP OMEN Transceptor 17 ", e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
149.70 €
136.00 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 115.26 €
Ju kurseni 13.70 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çantë e udhëtimit me ndarje të mbushur me cilësi të lartë për mbajtjen e sigurt të një laptopi 17 ”. Çanta është e pajisur me një xhep të veçantë në pjesën e poshtme për ruajtje dhe mbajtje të sigurt. Mbi të është ndarja kryesore ku mund të ruani me lehtësi rroba, libra dhe të gjitha aksesorët e nevojshëm. Për sende të vogla dhe për shikueshmëri më të madhe, xhepi është i pajisur me ndarje më të vogla me zinxhirë. Rripi i shpatullave dhe dorezat janë të mbushura dhe të rehatshme edhe për veshje të gjatë. Në anën e pasme janë dy shirita shtesë për mbajtjen e çantës në shpinë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Çantë, valixhe
Dizajnuar për:
Laptop
Dimensionet e jashtme:
530 x 250 x 320
Kodi:
7MT82AA
Pesha kg:
1,43
Madhësia maksimale e laptopit inç:
17.3
Lansuar më:
28. 10. 2019
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
Tajland
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë HP OMEN Transceptor 17 ", e zezë
136.00 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo