Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
E shitur
Foto e Karikues wireless Belkin 2në1, Qi, 2x10W, i zi
Foto e Karikues wireless Belkin 2në1, Qi, 2x10W, i zi
Foto e Karikues wireless Belkin 2në1, Qi, 2x10W, i zi

Karikues wireless Belkin 2në1, Qi, 2x10W, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,728 MKD.

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Karikues wireless me mbështetje për teknologjinë Qi, i cili vjen me një dizajn elegant. Ai karikon deri në dy pajisje njëkohësisht me fuqi të lartë prej 2x 10W. Karikuesi siguron energji të shpejtë dhe të sigurt. Ju mund të kontrolloni rrjedhën e tij të saktë duke përdorur dy dioda LED. Ekziston edhe funksioni i njohjes së objektit të huaj. Celulari mund të lihet në mbrojtëse nëse trashësia e saj është deri në një maksimum prej 3 mm. Gjerësia e karikuesit është 195 mm. Trashësia: 90 mm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, kufje
Për makinë:
Jo
Lajmërues LED:
Po
Karikim pa kabllo:
Po
Kodi:
WIZ002vfBK
Gjerësia mm:
195
Trashësia mm:
90
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
23. 2. 2021
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Ngjyra:
Zezë
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Karikues wireless Belkin 2në1, Qi, 2x10W, i zi
3,728 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo