1 / 3
Продадено
Слика на Заштитник со држач CellularLine FOLIO за Samsung Galaxy Tab S7+, црна
Слика на Заштитник со држач CellularLine FOLIO за Samsung Galaxy Tab S7+, црна
Слика на Заштитник со држач CellularLine FOLIO за Samsung Galaxy Tab S7+, црна

Заштитник со држач CellularLine FOLIO за Samsung Galaxy Tab S7+, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
48.51 €
45.27 €
со ДДВ Без ДДВ 38.36 €
Заштеди 3.24 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy Tab S7 +
Наменето за:
Таблет
Користи со брендови:
Самсунг
Можност за престој:
По
Код:
FOLIOGTABS7PL124K
Лансиран:
Лансиран
Производител:
CellularLine
Боја:
ЦРНО
Вид на обвивка:
Јас капак
EAN:
8018080393846
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник со држач CellularLine FOLIO за Samsung Galaxy Tab S7+, црна
45.27 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ