1 / 10
Продадено
Слика на CaseLogic Advantage торба за лаптоп 17,3 ", црна
Слика на CaseLogic Advantage торба за лаптоп 17,3 ", црна
Слика на CaseLogic Advantage торба за лаптоп 17,3 ", црна
Слика на CaseLogic Advantage торба за лаптоп 17,3 ", црна
Слика на CaseLogic Advantage торба за лаптоп 17,3 ", црна
Слика на CaseLogic Advantage торба за лаптоп 17,3 ", црна
Слика на CaseLogic Advantage торба за лаптоп 17,3 ", црна
Слика на CaseLogic Advantage торба за лаптоп 17,3 ", црна
Слика на CaseLogic Advantage торба за лаптоп 17,3 ", црна
Слика на CaseLogic Advantage торба за лаптоп 17,3 ", црна

CaseLogic Advantage торба за лаптоп 17,3 ", црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
76.95 €
69.60 €
со ДДВ Без ДДВ 58.99 €
Заштеди 7.35 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
торба
Наменето за:
Лаптоп
Материјали:
Полиестер
Надворешни димензии:
460 x 70 x 340
Код:
CL-ADVA117K
Пеша кг:
0.5
Максимална големина на инчи на лаптопот:
17.3
Внатрешни димензии мм:
424 x 27 x 292
Производител:
CaseLogic
Веб-страница на производителот:
Caselogic.com
Боја:
ЦРНО
EAN:
85854246866
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
CaseLogic Advantage торба за лаптоп 17,3 ", црна
69.60 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ