1 / 9
Продадено
Слика на CaseLogic Футрола за лаптоп 15,6 ", црна
Слика на CaseLogic Футрола за лаптоп 15,6 ", црна
Слика на CaseLogic Футрола за лаптоп 15,6 ", црна
Слика на CaseLogic Футрола за лаптоп 15,6 ", црна
Слика на CaseLogic Футрола за лаптоп 15,6 ", црна
Слика на CaseLogic Футрола за лаптоп 15,6 ", црна
Слика на CaseLogic Футрола за лаптоп 15,6 ", црна
Слика на CaseLogic Футрола за лаптоп 15,6 ", црна
Слика на CaseLogic Футрола за лаптоп 15,6 ", црна

CaseLogic Футрола за лаптоп 15,6 ", црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
74.47 €
67.98 €
со ДДВ Без ДДВ 57.61 €
Заштеди 6.49 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
17. 4. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
торба
Наменето за:
Лаптоп
Материјали:
Полиестер
Максимална големина на лаптоп [инчи]:
15.6
Надворешни димензии:
410 x 70 x 350
Внатрешни димензии [mm]:
410 x 70 x 310
Код:
CL-ADVA116K
Производител:
CaseLogic
Веб-страница на производителот:
Caselogic.com
Пеша [кг]:
0,43
Боја:
ЦРНО
EAN:
85854244664
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
CaseLogic Футрола за лаптоп 15,6 ", црна
67.98 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ