1 / 5
E shitur
Foto e Këllëf CaseLogic Ibira për laptop 15.6'', i hirtë
Foto e Këllëf CaseLogic Ibira për laptop 15.6'', i hirtë
Foto e Këllëf CaseLogic Ibira për laptop 15.6'', i hirtë
Foto e Këllëf CaseLogic Ibira për laptop 15.6'', i hirtë
Foto e Këllëf CaseLogic Ibira për laptop 15.6'', i hirtë

Këllëf CaseLogic Ibira për laptop 15.6'', i hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.87 €
32.26 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 27.34 €
Ju kurseni 3.61 €
-10%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky këllëf përbëhet nga poliesteri cilësor dhe është dizajnuar për laptop 15.6''. Mbyllet përmes zingjirit që ofron çasje të lehtë. Mund të futet edhe në çantë. Përmasat e tij janë 41 x 3 x 29 cm.
Lansuar:
31. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Mbështjellëse
Dizajnuar për:
Laptop
Materiali:
Poliester
Kodi:
CL-IBRS215MG
Pesha kg:
0,23
Gjerësia mm:
410
Lartësia mm:
290
Trashësia mm:
30
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Lartësia e brendshme e laptopit mm:
24
Përmasat e brendshme të laptopit deri në mm:
385
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com
Ngjyra:
Hirtë e hapur
EAN:
85854248792
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Këllëf CaseLogic Ibira për laptop 15.6'', i hirtë
32.26 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo