1 / 8
Продадено
Слика на Ранец CaseLogic Founder Query 26L, маслиново / кафеав
Слика на Ранец CaseLogic Founder Query 26L, маслиново / кафеав
Слика на Ранец CaseLogic Founder Query 26L, маслиново / кафеав
Слика на Ранец CaseLogic Founder Query 26L, маслиново / кафеав
Слика на Ранец CaseLogic Founder Query 26L, маслиново / кафеав
Слика на Ранец CaseLogic Founder Query 26L, маслиново / кафеав
Слика на Ранец CaseLogic Founder Query 26L, маслиново / кафеав
Слика на Ранец CaseLogic Founder Query 26L, маслиново / кафеав

Ранец CaseLogic Founder Query 26L, маслиново / кафеав

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,876 MKD.
2,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,025 MKD.
Заштеди 486 MKD.
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
27. 6. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ранци
Наменето за:
Лаптоп
Материјали:
Полиестер
Надворешни димензии:
310 x 430 x 270
Код:
CL-CCAM2126ON
Пеша кг:
0.34
Производител:
CaseLogic
Веб-страница на производителот:
Caselogic.com
Боја:
маслиново
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ранец CaseLogic Founder Query 26L, маслиново / кафеав
2,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ