1 / 6
Слика на Торба за фотоапарат VANGUARD VEO GO 34M, црна
Слика на Торба за фотоапарат VANGUARD VEO GO 34M, црна
Слика на Торба за фотоапарат VANGUARD VEO GO 34M, црна
Слика на Торба за фотоапарат VANGUARD VEO GO 34M, црна
Слика на Торба за фотоапарат VANGUARD VEO GO 34M, црна
Слика на Торба за фотоапарат VANGUARD VEO GO 34M, црна

Торба за фотоапарат VANGUARD VEO GO 34M, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,890 MKD.
6,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 5,585 MKD.
Заштеди 300 MKD.
-5%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
2. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
торба
Наменето за:
Дигитални SLR фотоапарати, видеокамери, камери со преносни леќи
Надворешни димензии:
350 x 130 x 250
Внатрешни димензии [mm]:
340 x 100 x 230
Код:
VA01743
Пеша кг:
0,7
Производител:
Авангарда
Боја:
ЦРНО
EAN:
4719856247151
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Торба за фотоапарат VANGUARD VEO GO 34M, црна
6,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ