1 / 3
Продадено
Слика на Pavilion Renew женска HP торба  за лаптоп 15,6 ”, сива
Слика на Pavilion Renew женска HP торба  за лаптоп 15,6 ”, сива
Слика на Pavilion Renew женска HP торба  за лаптоп 15,6 ”, сива

Pavilion Renew женска HP торба за лаптоп 15,6 ”, сива

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,790 MKD.
4,690 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,975 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Торба, чанта
Наменето за:
Лаптоп
Материјали:
ПЕТ што може да се рециклира
Надворешни димензии:
350 x 310 x 90
Код:
1A216AA
Пеша кг:
0.49
Доверливост:
100 %
Максимална големина на инчи на лаптопот:
14
Производител:
HP
Боја:
Град
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Pavilion Renew женска HP торба за лаптоп 15,6 ”, сива
4,690 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ