1 / 1
Продадено
Слика на Торба за лаптоп HP ENVY Urban 14 ", црна

Торба за лаптоп HP ENVY Urban 14 ", црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,590 MKD.
6,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 5,415 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
торба
Наменето за:
Лаптоп
Максимална големина на лаптоп [инчи]:
14
Надворешни димензии:
480 x 390 x 97
Код:
3KJ74AA#ABB
Производител:
HP
Пеша [кг]:
1.09
Боја:
ЦРНО
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Торба за лаптоп HP ENVY Urban 14 ", црна
6,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ