1 / 3
Продадено
Слика на Ранец- ACER 15,6 ", сива
Слика на Ранец- ACER 15,6 ", сива
Слика на Ранец- ACER 15,6 ", сива

Ранец- ACER 15,6 ", сива

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,990 MKD.
2,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,364 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
NP.BAG1A.278
Тип на батерија:
Ранци
Наменето за:
Лаптоп
Максимална големина на лаптоп [инчи]:
15.6
Производител:
Acer
Боја:
ЦРНО
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
212123213123123123
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ранец- ACER 15,6 ", сива
2,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ