1 / 8
Продадено
Слика на Напојна кутија- Seasonic Focus SGX Gold - 650W
Слика на Напојна кутија- Seasonic Focus SGX Gold - 650W
Слика на Напојна кутија- Seasonic Focus SGX Gold - 650W
Слика на Напојна кутија- Seasonic Focus SGX Gold - 650W
Слика на Напојна кутија- Seasonic Focus SGX Gold - 650W
Слика на Напојна кутија- Seasonic Focus SGX Gold - 650W
Слика на Напојна кутија- Seasonic Focus SGX Gold - 650W
Слика на Напојна кутија- Seasonic Focus SGX Gold - 650W

Напојна кутија- Seasonic Focus SGX Gold - 650W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
7,990 MKD.
7,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 7,419 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 4. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на вентилаторот:
120мм
Енергетска ефикасност:
80 PLUS GOLD
Конектори:
4pin процесор (2x), ATX 20 + 4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6 + 2pin (4x), SATA (6x)
Тип на извор:
ATX, SFX
Модуларен кабел:
Да (целосно)
Излезна порта на еднонасочна струја:
+3.3/5V (20/20A-100W), +12V (54A-648W)
Код:
SSR-650SGX
Штекер:
По
Напојување напојување W:
650
Производител:
Сезонски
Веб-страница на производителот:
Seasonic.com
EAN:
4711173874522
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Напојна кутија- Seasonic Focus SGX Gold - 650W
7,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ